FORUM POLSKICH ARTYSTÓW Z DEVIANTART.


#1 2014-07-31 09:29:59

 Neros1990

Deviantowicz

Zarejestrowany: 2014-07-07
Posty: 93
Punktów :   

Bieber dostaje w pysk od Bloom'a

http://www.pudelek.pl/artykul/69507/boj … iebera/17/

Nie wiem jak wy, ale jak wyobrażam sobie tą scenę, kiedy to "śpiewające coś" dostaję pięknym prostym w pysk od jednego z najlepszych aktorów, a potem "to to coś" spiernicza, by nie dostać znowu w pysk... to mógłbym tą scenę oglądać godzinami. X3

Bo naprawdę, to "sceniczne coś, co myśli że potrafi śpiewać" po prostu się doigrało. I jak widać to nie jedyna bójka w jakiej brał udział, bo patrząc po linkach w artykule, to sam prowokował do tego jeszcze w szczeniacki sposób.
Se "myśli" że jak mu się tyle bezmózgich fanek nazbierało, to może se robić co mu się żywnie podoba, "bo on jest celebrytą". Kawał gnoja, obornika i chama, a nie żaden celebryta! On nikomu nawet do pięt nie dorasta.

Offline

 

#2 2014-07-31 11:08:49

 MilczeQ

Deviantowicz

Zarejestrowany: 2014-07-28
Posty: 97
Punktów :   

Re: Bieber dostaje w pysk od Bloom'a

Zwykłe, za przeproszeniem, gówno, niech zbiera te bezmózgi do siebie. I tylko tacy potrafią sie wybić swoimi marnymi historyjkami, a beztalencie i kompletna żenada, poniżej zera. Żałosne.

Ostatnio edytowany przez MilczeQ (2014-07-31 11:09:07)

Offline

 

#3 2014-07-31 11:51:40

 makowczyk

Deviantowicz

Skąd: Zielonka
Zarejestrowany: 2014-07-28
Posty: 22
Punktów :   
WWW

Re: Bieber dostaje w pysk od Bloom'a

No żeby taką świnią być, to nie człowiek... Pomogłabym z chęcią Bloomowi, jemu należy się więcej niż raz w pysk.


But he was my gay thing!

Offline

 

#4 2014-07-31 12:09:05

 Neros1990

Deviantowicz

Zarejestrowany: 2014-07-07
Posty: 93
Punktów :   

Re: Bieber dostaje w pysk od Bloom'a

makowczyk napisał:

No żeby taką świnią być, to nie człowiek... Pomogłabym z chęcią Bloomowi, jemu należy się więcej niż raz w pysk.

Pożyczyć ci siekierę lub kij golfowy? Ja przylecę z kataną. X3

Offline

 

#5 2014-07-31 12:16:09

 makowczyk

Deviantowicz

Skąd: Zielonka
Zarejestrowany: 2014-07-28
Posty: 22
Punktów :   
WWW

Re: Bieber dostaje w pysk od Bloom'a

Haha możesz pożyczyć, siekierę w domu zostawiłam


But he was my gay thing!

Offline

 

#6 2014-07-31 12:24:23

 Natanei

Asystent

Zarejestrowany: 2014-07-03
Posty: 473
Punktów :   
WWW

Re: Bieber dostaje w pysk od Bloom'a

Teoretycznie można powiedzieć, że szkoda, że Bieber nie dostał w jaja.. Jednak jest przykry fakt, że on ich nie posiada, więc dobrze, że dostał w tą swoją prześliczną inaczej twarzyczkę..
Żałują, że Bloom nie miał na pięści takiej metalowej zabaweczki xD

Offline

 

#7 2014-07-31 12:44:59

 makowczyk

Deviantowicz

Skąd: Zielonka
Zarejestrowany: 2014-07-28
Posty: 22
Punktów :   
WWW

Re: Bieber dostaje w pysk od Bloom'a

Ja to się dziwię że Bieber w ogóle nie odpowiada bardziej za te szczeniackie prowokacje. Zwykły człowiek by już dawno nie dość że w szpitalu wylądował bo ludzie by po prostu nie pozwolili na takie traktowanie, to jeszcze na policję i odsiedzieć z rok. A ten jeszcze się wozi i pokazuje swoje humorki i ludzie na to jeszcze pozwalają? Nie wierzę.
*jezus jaka faza na hejt mnie złapała*


But he was my gay thing!

Offline

 

#8 2014-07-31 13:20:04

 Officerka

Szefowa

Skąd: Biłgoraj
Zarejestrowany: 2014-07-03
Posty: 390
Punktów :   

Re: Bieber dostaje w pysk od Bloom'a

Czekajcie teraz, jaki hejt poleci na Blooma (sama za nim nie przepadam) ale kibicuję innym, by dowalili Bieberowi ;D

Offline

 

#9 2014-07-31 13:23:48

 Neros1990

Deviantowicz

Zarejestrowany: 2014-07-07
Posty: 93
Punktów :   

Re: Bieber dostaje w pysk od Bloom'a

makowczyk napisał:

Ja to się dziwię że Bieber w ogóle nie odpowiada bardziej za te szczeniackie prowokacje. Zwykły człowiek by już dawno nie dość że w szpitalu wylądował bo ludzie by po prostu nie pozwolili na takie traktowanie, to jeszcze na policję i odsiedzieć z rok. A ten jeszcze się wozi i pokazuje swoje humorki i ludzie na to jeszcze pozwalają? Nie wierzę.
*jezus jaka faza na hejt mnie złapała*

Dzięki temu widać, że myślisz, w przeciwieństwie do jego "pseudo fanek". Jak Boga kocham, nie mam zielonego pojęcia za co go tak uwielbiają. Głosu nie ma za grosz, ubiera się jak typowy gimbus myślący żę jest panem wszystkiego i że nikt mu nic nie zrobi, nie ma jaj ani mózgu ani kultury... po prostu zwykłe rozpuszczone dziecko.

Officerka napisał:

Czekajcie teraz, jaki hejt poleci na Blooma

W większości to będą na bank te zombie-pesudofanki "bieberka-bobaska". Naprawdę... osoba która wielbi to "coś" ( co już nie można nawet określić, by nikogo nie urazić ), jest bezmózgim zombie lub po prostu nie jest człowiekiem.

Ostatnio edytowany przez Neros1990 (2014-07-31 13:27:14)

Offline

 

#10 2014-07-31 23:46:25

Ari

Deviantowicz

Zarejestrowany: 2014-07-03
Posty: 95
Punktów :   

Re: Bieber dostaje w pysk od Bloom'a

Bieber Bieberem, to ani mój przedział wiekowy, żebym się nim interesowała, ani nie moje klimaty muzyczne.

Ale swoją drogą z Mirandy Kerr jest niezła zołza, skoro tak sobie "zażartowała", albo i nie. No bez kitu, masz w łóżku Orlando Blooma i zamieniasz na to... coś?
Wiem, że większość modelek ma w głowie nitkę łączącą uszy, ale bez przesady...

Offline

 

#11 2014-07-31 23:51:43

 Natanei

Asystent

Zarejestrowany: 2014-07-03
Posty: 473
Punktów :   
WWW

Re: Bieber dostaje w pysk od Bloom'a

Ari napisał:

Bieber Bieberem, to ani mój przedział wiekowy, żebym się nim interesowała, ani nie moje klimaty muzyczne.

Ale swoją drogą z Mirandy Kerr jest niezła zołza, skoro tak sobie "zażartowała", albo i nie. No bez kitu, masz w łóżku Orlando Blooma i zamieniasz na to... coś?
Wiem, że większość modelek ma w głowie nitkę łączącą uszy, ale bez przesady...

Właśnie, święte słowa.. Jak można było wymienić kogoś tak seksownego na coś tak odrażającego.. Albo ujmując to wulgarniej, jak mogła wymienić p***sa na drugą c***ę xD

Offline

 

#12 2014-07-31 23:53:48

Ari

Deviantowicz

Zarejestrowany: 2014-07-03
Posty: 95
Punktów :   

Re: Bieber dostaje w pysk od Bloom'a

Pewnie chodziło o sławę. Orlando jest grzeczny i jakoś nie słychać o nim w brukowcach. Gra w filmach, świetnie zarabia i się nie szmaci..nuuuda!

Offline

 

#13 2014-08-05 17:03:01

 makowczyk

Deviantowicz

Skąd: Zielonka
Zarejestrowany: 2014-07-28
Posty: 22
Punktów :   
WWW

Re: Bieber dostaje w pysk od Bloom'a

Zwykle chodzi o sławę, wiadomo, hajsik musi się zgadzać czy coś.

Neros, problem właśnie polega na tym że on ma głos. Po prostu wyszedł ze środowiska małomiejskiego albo był rozpieszczany - od razu z miłego domu na pierwsze strony gazet, to teraz myśli że wszystko może i robi co chce, na jego przykładzie można zobaczyć jak często takie osoby się marnują w tej taniej sławie opartej tylko na skandalach.
Szczerze, to mam nadzieję że kiedyś Bieber mając 35 lat będzie miał taki obrót w życiu o 180 stopni, zobaczy jakim był gówniarzem i zacznie wykorzystywać swój talent w lepszym sensie. Wycofa się trochę do cienia i zacznie żyć jak na porządnego gwiazdora przystało bo cholera, głos to on ma, hajsu jak lodu to czy tak, czy tak będzie miał.


But he was my gay thing!

Offline

 

#14 2014-08-05 17:38:46

 Neros1990

Deviantowicz

Zarejestrowany: 2014-07-07
Posty: 93
Punktów :   

Re: Bieber dostaje w pysk od Bloom'a

makowczyk napisał:

Po prostu wyszedł ze środowiska małomiejskiego albo był rozpieszczany - od razu z miłego domu na pierwsze strony gazet, to teraz myśli że wszystko może i robi co chce, na jego przykładzie można zobaczyć jak często takie osoby się marnują w tej taniej sławie opartej tylko na skandalach.

I z tym się tutaj zgodzę. Gówniarz, którego matka porozpieszczała do takiego stopnia, że mu się dupa z mózgiem pomieszały i sądzi, że nic mu nie mogą zrobić, bo 'jest sławny", a jak będzie się zachowywał jak ostatni s***, to będzie jeszcze sławniejszy.

makowczyk napisał:

Neros, problem właśnie polega na tym że on ma głos. (...) Szczerze, to mam nadzieję że kiedyś Bieber mając 35 lat będzie miał taki obrót w życiu o 180 stopni, zobaczy jakim był gówniarzem i zacznie wykorzystywać swój talent w lepszym sensie. Wycofa się trochę do cienia i zacznie żyć jak na porządnego gwiazdora przystało bo cholera, głos to on ma, hajsu jak lodu to czy tak, czy tak będzie miał.

1. Jak już to śpiewa co najwyżej z playback'u, bo nigdy w życiu nie uwierzę i nic mnie nei przekona że ta mała p****a wogóle potrafi cokolwiek zanucić, a tym samym zaśpiewać.
2. Taka gównarzeria jak to coś się nie zmieni, ja to czuję. Jak teraz zachowuje się jak ostatnia c****, to już taką pozostanie, a w podanym przez ciebie wieku, to dla mnie może co najwyżej zalożyć sobie pętelkę. Wówczas możę wtedy odpokutuje to co zrobił do tej pory.

Offline

 

#15 2014-08-13 18:53:52

 Bookie

Deviantowicz

Skąd: Białystok
Zarejestrowany: 2014-08-13
Posty: 50
Punktów :   
WWW

Re: Bieber dostaje w pysk od Bloom'a

MISHA!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.vecordia.pun.pl www.xxl.pun.pl www.uzumakinaruto.pun.pl www.eurotrucksite.pun.pl www.cyber-swiat.pun.pl