FORUM POLSKICH ARTYSTÓW Z DEVIANTART.


#1 2014-10-27 21:12:26

 Neros1990

Deviantowicz

Zarejestrowany: 2014-07-07
Posty: 93
Punktów :   

Gry MMO

Taka ciekawostka po prostu.

Czy ktoś z was grał w jakieś gierki tego typu? Chodzi np. o "World of Warcraft", "Lord of the Ring Online", itp.
Jeśli tak... to jakie tytuły pamiętacie i które z nich najbardziej wam się podobały/podobają?

W moim przypadku będzie to:

- World of Warcraft (głównie prywatne, darmowe serwery, bo jak narazie ten tytuł nadal jest pod abonamentem ^^; )
- Lineage 2 (od jakiegoś czasu jest w wersji Free2Play, a jako "weteran" tej gierki mogę gorąco ją polecić praktycznie każdemu. W razie czego pytajcie, a spróbuję wam co nieco przybliżyć tą gierkę w specjalnym temacie, wraz z ewentualnymi opisami dostępnych ras oraz profesji, jak i o samej grze co nieco ;3 )
- Runes of Magic (się sporo wysiedziało przy tym tytule... i mimo tego iż moja postać raczej do "elity" nie należy... to jednak potrafi jeszcze niektóre instancje samotnie przechodzić, a mowa już o nieco większych lokacjach, z co najmniej 3-4 bossami. ;3 )
- World of Tanks
- Star Wars: Old Republic (Coś dla fanów klimatów Gwiezdnych Wojen, w których skład także ja wchodzę,... jednak przy obecnej wersji F2P niewiele sobie pogramy, gdyż okazuje się, że darmowa wersja ma tak cholendarnie poblokowane niektóre opcje lub są one tak ograniczone, że bardzo trudno zebrać jakiś porządniejszy sprzęt, zwłaszcza kiedy ilość przechowywanej kasy również jest ograniczona. Super tytuł i super gierka... ale na razie głownie tylko dla tych, co mają kasę na abonament i czas, aby go wykorzystać)
- War Thunder
- DC Universe Online
- Second Life
- Lord of the Ring (niestety krótko)
- Metin (tylko zerknąłem i kompletnie mi się jakoś nie przypodobała ta gierka =_=' )


... i chyba na razie tyle z tytułów które pamiętam i w które grałem

Z tej listy najbardziej mi się spodobały WoW, Lineage 2 oraz Runes of Magic.

Offline

 

#2 2015-02-17 11:06:06

 Mrówka

Deviantowicz

Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2014-07-04
Posty: 105
Punktów :   

Re: Gry MMO

Ja kilka lat temu grałam w Metin'a, ale przestałam ponieważ laptop, na którym był zainstalowany padł :I

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.cyber-swiat.pun.pl www.vecordia.pun.pl www.naszlwiswiat.pun.pl www.uzumakinaruto.pun.pl www.xxl.pun.pl